Linear ceiling spotlight SP736-6L WH KING ∙ white ∙ 6xGU10
Order code: VIV004801 | SKU Reference: SP736-6L WH KING
Technical info
| Series | KING |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | GU10 |
| Ingress protection | IP20 |
| Shape | linear shape |
| Size (mm) | 1000x55x165mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 6x35W |
| Body color | white |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800234852263 |
Linear ceiling spotlight SP736-6L WH KING ∙ white ∙ 6xGU10.
Assets
News
Similar models
-
Spot for track lighting KING ∙ TL908 ∙ black
-
Spot for track lighting KING ∙ TL908 ∙ white
-
Track light suspension KING ∙ TL909 ∙ white
-
Downlight for surface mounting KING ∙ DL715 ∙ white
-
Track light suspension KING ∙ TL909 ∙ black
-
Downlight for surface mounting KING ∙ DL715 ∙ black
-
Linear ceiling spotlight SP732-2L BK KING ∙ black ∙ 2xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP732-2L WH KING ∙ white ∙ 2xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP733-3L BK KING ∙ black ∙ 3xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP733-3L WH KING ∙ white ∙ 3xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP734-4L BK KING ∙ black ∙ 4xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP734-4L WH KING ∙ white ∙ 4xGU10
-
Linear ceiling spotlight SP736-6L BK KING ∙ black ∙ 6xGU10
-
Wall sporlight with switch KING ∙ SP718 ∙ black
-
Wall sporlight with switch KING ∙ SP718 ∙ white
-
Spotlight for surface mounting KING ∙ SP717 ∙ black
-
Spotlight for surface mounting KING ∙ SP717 ∙ white
-
Suspension KING ∙ SSP719 ∙ white
-
Suspension KING ∙ SSP719 ∙ black

