LED филамент лампа за аспиратори FLICK LED ∙ TF25 ∙ 3W ∙ 300lm ∙ E14 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004111 | Артикул: TF25 LED 3W E14 CL 4000K FLICK LED
Технически параметри
| Серия | FLICK LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 300lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E14 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | Ø25x86mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Еквивалент | ~30W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228027004 |
LED лампата TF25 3W, E14, 230V, 4000K, 300 lm FLICK LED е с компактни размери и е подходяща за осветление в домакински уреди, по-специално в аспиратори. Като LED филамент лампа тя съчетава удобството и икономичността на модерната COG (chip-on-glass) LED технология.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 630lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 650lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K



