Multifunctional LED lighting fixture DOTS LED ∙ 51W
Order code: VIV004605 | SKU Reference: DOTS LED 51W
Technical info
| Series | DOTS LED |
| Wattage (W) | 51W |
| Luminous flux (lm) | 4466lm |
| Color temparature | 4000K (cool light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Beam angle | 120° |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 615x400x100mm |
| Light source | LED light source |
| Dimming | dimmable with remote control |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800234850771 |
Dimmable lighting fixture with remote control DOTS LED 51W, 230V, 4466lm, 4000K (neutral light), 120°, IP20.



