Multifunctional LED lighting fixture CANDY LED ∙ 105W
Order code: VIV004608 | SKU Reference: CANDY LED 105W
Technical info
| Series | CANDY LED |
| Wattage (W) | 105W |
| Luminous flux (lm) | 8573lm |
| Color temparature | 3000-6000K |
| Voltage (V) | 230V |
| Beam angle | 120° |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 490x440x65mm |
| Light source | LED light source |
| Dimming | dimmable with remote control |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800234850801 |
Dimmable lighting fixture with remote control CANDY LED 105W, 230V, 8573lm, 3000-6000K, 120°, IP20, LED, 24 months warranty.
Assets
News
Similar models
-
Multifunctional LED lighting fixture RUBY LED ∙ 55W
-
Multifunctional LED lighting fixture DOTS LED ∙ 51W
-
LED ceiling lighting fixture ODEON LED ∙ 38W ∙ 2405lm ∙ satin nickel ∙ CCT-SWITCH ∙ 3000K-4000K-6400K
-
LED ceiling lighting fixture ODEON LED ∙ 38W ∙ 1840lm ∙ black ∙ CCT-SWITCH ∙ 3000K-4000K-6400K




