Ceiling fixture PERLA ∙ 05/3904 ∙ Ø500 mm
Order code: VIV000383 | SKU Reference: #05/3904 Perla
Technical info
| Series | PERLA |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø500mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 3x60W |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209155894 |
Ceiling fixture, Е27, Ø500.
