Ceiling fixture SOLE ANTIQUE ∙ 05/3404 ∙ Ø500 mm
Order code: VIV000331 | SKU Reference: #05/3404-model Sole ф.50-antik -
Technical info
| Series | SOLE ANTIQUE |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø500mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 3x60W |
| Warranty | 12 months warranty |
Ceiling fixture, Е27, Ø500 mm.
