Wall fixture CATENA ∙ 5082 ∙ square ∙ 260 x 260 mm
Order code: VIV000421 | SKU Reference: 5082 Catena
Technical info
| Series | CATENA |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 260x260mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x75W |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800209154774 |
Wall fixture, 1 х max 75W, E27, 230V, 26 х 26, IP20.

