Wall fixture QUADRO ∙ 5032 ∙ square ∙ 260 x 260 mm
Order code: VIV000393 | SKU Reference: #5032 QUADRO 26x26
Technical info
| Series | QUADRO |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | 260x260mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x75W |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
Wall fixtures, Е27, square 260 x 260 mm.
