Wall fixture SYDNEY/SQ ∙ 1 x E27 ∙ nickel matt ∙ IP44
Order code: VIV004256 | SKU Reference: SYDNEY/SQ 1xE27 N/M IP44
Technical info
| Series | SYDNEY |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | 230x260x90mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x60W |
| Body color | nickel matt |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| Material | stamped steel |
| EAN | 3800228028124 |
Wall fixture SYDNEY/SQ 1 x E27 N/M for outdoor lighting, stainless steel, lamp holder 1 x E27, max. power 1 x 60W, IP44 , square.

