Wall fixture SYDNEY/PR ∙ 1xE27 ∙ brown ∙ IP44
Order code: VIV004505 | SKU Reference: SYDNEY/PR 1xE27 BW IP44
Technical info
| Series | SYDNEY |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | 303x101x91mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x60W |
| Body color | brown |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800234850047 |
Wall fixture SYDNEY/PR 1xE27 BW IP44, for outdoor lighting, lamp holder 1 x E27, max. power 1 x 60W, IP44, rectangular.

