LED lamp LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
Order code: VIV004293 | SKU Reference: LGL 9W E27 WW 3000K LARGO LED
Technical info
| Series | LARGO LED |
| Wattage (W) | 9W |
| Luminous flux (lm) | 806lm |
| Color temparature | 3000K (warm white) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Beam angle | 200° |
| Shape | standard |
| Size (mm) | Ø59x104mm |
| Lamp life (h) | 25000h |
| Equivalent | ~60W incandescent |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228028452 |
LED lamp, 9W, E27, 230V, 3000K, A60, 25 000 hrs life time, 2 years warranty.
Assets
Similar models
-
LED lamp LARGO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 11W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 11W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 12W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 6400K


