Waterproof wall lighting fixture LUXOR/PR ∙ 1xE27 ∙ gray ∙ IP44
Order code: VIV004504 | SKU Reference: LUXOR/PR 1xE27 GR IP44
Technical info
| Series | LUXOR |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Ingress protection | IP44 |
| Size (mm) | 303x101x91mm |
| Mounting | surface mounting |
| Max load | max 1x60W |
| Body color | dark grey |
| Light source | no light source included |
| Warranty | 12 months warranty |
| EAN | 3800234850030 |
Facade wall lamp, 230V, surface mounted, 303x101x91mm, dark gray, E27, max 1x60W, IP44, without light source.

