LED lamp CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 6400K
Order code: VIV005130 | SKU Reference: GCL 5W E27 W 6400K CAMEO LED
Technical info
| Series | CAMEO LED |
| Wattage (W) | 5W |
| Luminous flux (lm) | 470lm |
| Color temparature | 6400K (daylight) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Beam angle | 200° |
| Shape | mini globe |
| Size (mm) | Ø45x70mm |
| Lamp life (h) | 25000h |
| Equivalent | ~40W incandescent |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800234855127 |
LED lamp, 5W, E27, 230V, 6400K, mini globe. Color rendering index Ra ≥ 80 provides very good color reproduction.
Assets
Similar models
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 6400K
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED lamp CAMEO LED ∙ 6W ∙ 480lm ∙ E14 ∙ 4000K

