LED филамент лампа FLICK LED ∙ STF64 ∙ 8W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV005237 | Артикул: STF64 LED 8W E27 WW 3000K FLICK LED
Технически параметри
| Серия | FLICK LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 1055lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø64x143mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Еквивалент | ~75W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800234855677 |
LED филамент лампа, 230V, топлобяла светлина.
Файлове
Новини
Подобни модели
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ STF64 ∙ 8W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 630lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 650lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED филамент лампа FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED филамент лампа за аспиратори FLICK LED ∙ TF25 ∙ 3W ∙ 300lm ∙ E14 ∙ 4000K



