Multifunctional LED lighting fixture NORA LED ∙ 77W
Order code: VIV004599 | SKU Reference: NORA LED 77W
Technical info
| Series | NORA LED |
| Wattage (W) | 77W |
| Luminous flux (lm) | 5785lm |
| Color temparature | 4000K (cool light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Beam angle | 120° |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø500x55mm |
| Light source | LED light source |
| Dimming | dimmable with remote control |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800234850719 |
Dimmable lighting fixture with remote control NORA LED 77W, 230V, 5785lm, 4000K (cool light), 120°, IP20, LED, 24 months warranty.

