Multifunctional LED lighting fixture VIKI LED ∙ 48W
Order code: VIV004602 | SKU Reference: VIKI LED 48W
Technical info
| Series | VIKI LED |
| Wattage (W) | 48W |
| Luminous flux (lm) | 3772lm |
| Color temparature | 3000-6000K |
| Voltage (V) | 230V |
| Beam angle | 120° |
| Ingress protection | IP20 |
| Size (mm) | Ø523x91mm |
| Light source | LED light source |
| Dimming | dimmable with remote control |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800234850740 |
Dimmable lighting fixture with remote control VIKI LED 48W, 230V, 3772lm, 3000-6000K, 120°, IP20.





