LED lamp LARGO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 6400K
Order code: VIV003761 | SKU Reference: LGL 6W E27 W 6400K LARGO LED
Technical info
| Series | LARGO LED |
| Wattage (W) | 6W |
| Luminous flux (lm) | 470lm |
| Color temparature | 6400K (daylight) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E27 |
| Beam angle | 270° |
| Shape | standard |
| Size (mm) | Ø60x110mm |
| Lamp life (h) | 25000h |
| Equivalent | ~40W incandescent |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228023631 |
LED lamp, 6W, E27, 230V, 6400K, A60, 25 000 hrs life time, 2 warranty years.
Assets
Similar models
-
LED lamp LARGO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 5W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 6W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 9W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 11W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 11W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 6400K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 12W ∙ 1055lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED lamp LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 6400K



