LED filament lamp for cooker hoods FLICK LED ∙ TF25 ∙ 3W ∙ 300lm ∙ E14 ∙ 4000K
Order code: VIV004111 | SKU Reference: TF25 3W E14 4000K FLICK LED
Technical info
| Series | FLICK LED |
| Wattage (W) | 3W |
| Luminous flux (lm) | 300lm |
| Color temparature | 4000K (cool light) |
| Voltage (V) | 230V |
| Lampholder | E14 |
| Beam angle | 360° |
| Shape | cylindrical shape |
| Size (mm) | Ø25x86mm |
| Lamp life (h) | 25000h |
| Body color | transparent |
| Equivalent | ~30W halogen |
| Dimming | non dimmable |
| Warranty | 24 months warranty |
| EAN | 3800228027004 |
The LED lamp TF25 3W, E14, 230V, 4000K, 300 lm FLICK LED is with compact size and is suitable for lighting in household appliances, especially in cooker hoods. As an LED filament lamp, it combines the convenience and economy of modern COG (chip-on-glass) LED technology.
Assets
News
Similar models
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 11W ∙ 1521lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ AF60 ∙ 14W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ GF45 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED PREMIUM ∙ BF35 ∙ 7W ∙ 960lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 630lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ AF60 ∙ 6W ∙ 650lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ AF60 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ AF60 ∙ 10W ∙ 1200lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ BF35 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E27 ∙ 4000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 3000K
-
LED filament lamp FLICK LED ∙ GF45 ∙ 4W ∙ 470lm ∙ E14 ∙ 4000K



